Sekret długowieczności ;)

image

Bo każdy facet musi o siebie dbać  !!!

Dzisiaj trochę lifestylowo, ale cóż … młodszy już nie będę co odczuwam codziennie rano ale wciąż wyglądam jak „młody bóg” hahah

Co prawda, specjalistą w dziedzinie kremów, maseczek etc. nie jestem ale wiem, że czasami nadchodzi taki czas, że nawet facet musi o siebie zadbać  Panowie …. Nie dorównany naszym kobietom w ilości „upiekszaczy” w łazience (walają się wszędzie sprawa z góry  przegrana) ale za to możemy powalczyć o swój własny kąt na szczoteczkę i Zeitgard. I wiecie co …. Chyba nie widzę nic bardziej męskiego, jak po prostu fajny ( zadbany!Co z resztą widać ) wygląd dla swojej Partnerki … Sami wiecie dlaczego 🙂

O co chodzi z Zeitgard?

Miałem przyjemność wypróbowania dwóch urządzeń z tej serii – ZG1 do oczyszczania i ZG2 anti – age.  Cała zabawa prosta budowa „xxx”, a efekty naprawdę zaskakujące.  Takie gadżety po prostu warto mieć!

Do czego to służy?

– ZG1 oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, nie wywołuje podrażnień i co ważne, cały zabieg trwa kilka minut. Funkcja masażu, przyjemnie wibrujące szczoteczki i antybakteryjny składnik zawarty kremach/żelach – bajka!

– ZG2 Anti-age, to już wyższy poziom zaawansowania. Urządzenie działa trochę jak żelazko do skóry (nie dosłownie 🙂 ) Dwa systemy termiczne powodują, że stosowanie jest po prostu przyjemne.

 Poczytajcie więcej:
http://www.zeitgard.com/pl/
https://www.lrworld.com/pl/swiat-produktow-lr/zeitgard/

#dbam #oSiebie #Zeitgard #lrworldpolska

 

Komentarze

komentarzy