Finlandia-Polska 0-3

Dzięki ze trzymaliscie mocno kciuki 🙂 Cieszą zdobyte 3 punkty, tym bardziej że Brazylia dziś straciła punkt. Po pierwszym secie który wygraliśmy gładko i bez historii grając bardzo dobrze w każdym elemencie nadszedł set drugi, w którym nie wystrzeglismy sie błędów ( Zwłaszcza ja w końcówce nie przyjmując zagrywki Esko 🙁 )doprowadzając do nerwowej końcówki. Wybaczcie 🙂 dobrze,że nasz zespół nie odpuścił i po 2 setach na tablicy widniał wynik 2-0 dla Polski. Ta końcówka była chyba efektem tego,ze pierwszy set poszedł zbyt gładko i za szybko uwierzylismy,że mecz będzie należał do łatwych. Trzeci set pod pełna kontrola :). Mamy pierwsze miejsce w grupie i dobrze było by je utrzymać do końca. Życzę Wam dobrej nocy, bądź tez emocjonującej drugiej połowy Anglia- Szwecja